Nawigacja
Strony Polecane
Zespół Szkół Katolickich

Fotografia Sieradz
www.sesyjnie.pl


Powitanie
Witamy na Stronie Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej.
Parafia posiada pomieszczenia do wynajęcia dla placówek naukowo-dydaktycznych oraz na inne cele.

Pielgrzymki organizowane przez naszą parafię.

PIELGRZYMKI ORGANIZOWANE PRZEZ PARAFIĘ ŚW. URSZULI LEDÓCHOWSKIEJ:

Pielgrzymka do Ziemi Świętej - Wrzesień 2019

Spotkanie przed Pielgrzymką do Ziemi Swiętej odbędzie się 28 lipca po Mszy Świętej o godzinie 12.00.


Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Dzień Pokutny

Pielgrzymka do Gietrzwałdu na Dzień Pokutny

 

1 lipca z naszej parafii wyruszyła pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu na dzień pokutny. Był to pierwszy taki dzień organizowany w ramach pokuty za grzechy przeciwko życiu, dzieciom i rodzinie. Przygotowując się na Jubileusz Dwóch Tysięcy lat Odkupienia przez najbliższe 14 lat rozważane będą stacje Drogi Krzyżowej Pana Jezusa. Stąd pierwszy dzień pokutny w Gietrzwałdzie przeżywaliśmy pod hasłem: "Sąd Piłata".

Mieliśmy możliwość uczestniczyć w Drodze Krzyżowej, Mszy Świętej, której przewodniczył ks. prof. Tadeusz Guz, a także różańcu połączonym z tradycyjnymi śpiewami pasyjnymi oraz konferencji wspomnianego ks. Guza i nabożeństwie wynagradzającym ku czci Najdroższej Krwi Chrystusa. Po zakończonych uroczystościach każdy miał czas na osobistą modlitwę, wyciszenie i zwiedzanie miejsca Objawień Matki Bożej. Dzień ten przeżyliśmy intensywnie, lecz z wielką radością i duchowym ubogaceniem.

GALERIA


Boże Ciało - uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 20.06.2019

Boże Ciało - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

20 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Procesja do czterech ołtarzy wyruszyła po Mszy Świętej o godzinie 12.00.

GALERIA


I Sieradzki marsz dla Życia i Rodziny - 16.06.2019

I Sieradzki Marsz Dla Życia i Rodziny

16 czerwca w niedzielę w Sieradzu odbył się po raz pierwszy, Marsz dla życia i rodziny. Tłumy wiernych wyruszyły z parafii Najświętszego Serca Jezusowego i dotarło do Bazyliki Mniejszej, następnie uczestnicy udali się na Wzgórze zamkowe, gdzie odbył się piknik rodzinny.

GALERIA


Bierzmowanie

03 czerwca - Bierzmowanie


Po wielkiej Uroczystości Odpustowej 29 maja, dziś 03 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość, w której Młodzież z naszej parafii przyjęła z rąk Ks. Biskupa Stanisława Gębickiego Dary Ducha Świętego w Sakramencie Bierzmowania. Uroczystość ta zgromadziła wielu wiernych i liczne duchowieństwo.

GALERIA

ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
ZSK - nabór
Drodzy Rodzice i Uczniowie. Informujemy, że przyjmujemy zapisy do wszystkich klas ośmioletniej szkoły podstawowej, liceum i liceum dla dorosłych. Chętnych prosimy o składanie podań w sekretariacie szkoły.
Odwiedziny gości
Dziś:1,832
Wczoraj:3,433
W tym tygodniu:8,715
W tym miesiącu:68,126
W tym roku:680,683
Wszystkich:4,545,607